Pracujeme jako Tesaři, Klempíři, Pokrývači. V těchto oborech máme dlouholetou praxi. Najdete nás v Bludově okres Šumperk. Realizujeme stavby po celém okrese, ale jsme ochotni za prací dojet i mimo okres. Jsme menší soukromá firma, která se zaměřuje především na kvalitu a spokojenost zákazníků.
Kromě realizace střech na novostavbách, rekonstrukcí na starších domech stavíme také pergoly, altány a dřevostavby.
Za příznivého počasí pracujeme i v zimních měsících (rekonstukce podkroví – dřevěné podlahy, příčky, obložení, izolace, vikýře)
Cenové nabídky Vám zpracujeme ZDARMA, na základě výkresové dokumentace nebo skutečných údajů,které zaměříme v místě realizace.
Přejeme všem hezký den a těšíme se na spolupráci s Vámi. Zdravím! Pracuji jako tesař, klempíř a pokrývač. V tomto oboru mám již dlouholetou praxi. Bydlím v Bludově okres Šumperk. Realizujeme stavby po celém okrese, ale jsme schopni za prací dojet i mimo okres. Jsme menší soukromá firma, která se zaměřuje především na kvalitu a spokojenost zákazníků.
Kromě realizace střech na novostavbách a rekonstrukce střech a podkroví na starších domech také stavíme pergoly, altány a dřevostavby. Za příznivého počasí pracujeme i v zimních měsících.
Cenové nabídky Vám zpracujeme ZDARMA na základě výkresové dokumentace nebo skutečných údajů, které zaměříme v místě realizace.